Võistlused 2017-2018
Viljandimaa koolide 6. – 12. klasside karikavõistlused kergejõustikus 23. mail 2018 Karksi-Nuias
Sandra Lilloja 7. kl 60 m III koht, pall 7. koht, kõrgus 5. koht
Loretta Silm 7. kl 60 m 4. koht, kaugus 11. koht
Isandra Põder 9. kl kõrgus 4. koht, 100 m 9. koht
Meeri-Helena Kalamees 10. kl kõrgus II koht, kuul 4. koht, ketas 6. koht
Maxim Razmõslov 7. kl pall 5. koht
Raido Mägi 8. kl 1500 m 6. koht
Genri Pähnapuu 12. kl 100 m I koht, kuul 5. koht, ketas 4. koht
Viljandimaa koolide 1. – 3. kl jalgpalliturniir 7. juunil 2018 Viljandis
III koha saavutanud võistkonna koosseisus: Remo Ütsik 3. kl, Remi Orle 2 i kl, Kaido Feldveber 3. kl, Jarek Luik 3. kl, Andris Reimaa 2. h kl, Jarmo Luik 1. kl, Joosep Napritson 1. kl, Romet Mirka 1. kl, Aarne Väster 1. kl, Kert Järvelt 1. kl
Viljandimaa koolide 4. – 5. klasside 4-võistlus 29. mail 2018 Viljandis
Marta Reilson 5. kl 8. koht/56
Emmali Marksoo 5. kl 16. koht/56
Võistlusel osalesid: Isabel Ilves, Laura Kuldsepp, Berit Vaarman, Kevin Järv 5. klassist ja Kairit Piirak, Martin Tammeorg, Tarvi Tinn, Petrik Rähn 4. klassist
Võrkpallivõistlus “Mulgid platsil” 15. mail 2018 Abjas
Võistkonna koosseisus: Kriki kaits 9. kl, Rahel Lannajärv 8. kl, Tõnis kald 8. kl, Kätriin sisask 7. kl, Jürgen Järveküla 7. kl
H. Bergmani mälestusvõistlused suusatamises 25. märtsil 2018
I koht Robin Liiber 7. kl (maakonna meister)
III koht Eero Lõhmus 7. kl
III koht Kevin Daniel Platov 7. kl
5. koht Elari Tafenau 8. kl
I koht õpetaja Marge Almre (maakonna meister)
Rimi jalgpalli osavusfestivali Viljandi eelvõistlus 19. märtsil 2018
4. koht 1. – 3. kl võistkond Remi Orle 2. i, Kaido Feldveber 3. kl, Andris Reimaa 2. h, Jarmo Luik 3. kl, Melissa-Angela Paks 2. i, Elis Marksoo 2, i
4. koht 4. – 5. kl võistkond Jarmo Resen 5. kl, Tauri Tafenau 5. kl, Martin Tammeorg 4. kl, Jan-Andre Kalev 5. kl, Berit Vaarman 5. kl, Laura Leppikus 5. kl
(juhendajad Zurab Kvaratshelija ja Armin Särg)
Lahtised Viljandimaa meistrivõistlused murdmaasuusatamises klassikastiilis 23. veebruaril 2018 Vana-Võidus
Robin Liiber 7. kl I koht 4 km distantsil
Eero Lõhmus 7. kl III koht 4 km distantsil
Lahtised Viljandimaa meistrivõistlused murdmaasuusatamises vabatehnikas 3. veebruaril 2018 Holstre-Pollis
I koht Eero Lõhmus 7. kl
Eestimaa Omavalitsuste Talimängud murdmaasuusatamises vabatehnikas 3. märtsil 2018 Holstre-Pollis
Viljandi valla võistkonna koosseisus osalesid 7. klassi õpilased Kevin Daniel Platov, Robin Liiber, Eero Lõhmus
V Valter Külveti mälestusvõistlus 19. veebruaril 2018 Abjas
P U12 Gregor Kiriland kõrgushüpe I koht, 50 m II koht, 50 mtj II koht
P U14 Jan Andre Kalev 50 mtj I koht, kõrgushüpe II koht, 50 m 4. koht
T U16 Sandra Lilloja 50 m II koht, 50 mtj III koht, kõrgushüpe 5. koh
T U16 Helina Kalamees 50 mtj 5. koht, kõrgushüpe 7. koht, 50 m 8. koht
45. Tartu Maraton 18. veebruaril 2018
31. kilomeetri distantsi läbisid Eero Lõhmus 7. kl ja õpetaja Marge Almre
Lasteüritustel osalesid Kristjan Igga 4. kl ja Marten Igga 1. kl
Viljandimaa meistrivõistlused murdmaasuusatamises 3. veebruaril 2018 Holstre-Pollis
I koht Eero Lõhmus 7. kl M-14 vanuseklassis vabatehnikas
Suure-Jaani Cup 2018
II koht 2010. aastal sündinud poiste arvestuses
võistkonnas 1. klassi poisid Gert Ritson, Jarmo Luik, Kert Järvelt, Tanel Rohtla, Romet Mirka, Arne Väster, Joosep Napritson, 2. klassist Remi Zieds (treener Zurab Kvaratshelija)
turniiri parim väravavaht Gert Ritson
Pallilahing 1. – 3. kl õpilastele Abjas 29. novembril 2017
poiste võistkond 3. koht – Rasmus Mirka 3. kl, Gregor Kiriland 3. kl, Jarek Luik 3. kl, Remo Ütsik 3. kl, Remi Orle 2. i kl, Marten Rüütel 2. i kl, Andris Reimaa 2. h kl, Rannar Merimaa 2. i kl, Joosep Napritson 1. kl
tüdrukute võistkond 5. koht – Alexandra Muts 3. kl, Liisa Aedma 3. kl, Mai-Ly Aria 3. kl, Gea Arumäe 3. kl, Vanessa Jaskelainen 3. kl, Delisa Lotte Tokman 2. h kl, Brigitta Välja 2. h kl, Marleen Uutar, 2. h kl, Elis Marksoo 2. i kl
Viljandimaa 6. – 9. kl segavõrkpalli karikavõistlused 11. oktoobril 2017 Suure-Jaanis
võistkondlik 5. koht
Jürgen Järveküla 7. kl, Jarmo Resen 5. kl, Tõnis Kald 8. kl, Joonas Talvik 8. kl, Laura Trei 6. kl, Kätriin Sisask 7. kl, Kriki Kaits 9. kl (juhendaja Evi Püvi)
Viljandimaa koolidevahelised 6. – 9. kl tütarlaste meistrivõistlused jalgpallis 18. septembril 2017 Viljandis
võistkonnas Teele-Helena Palu 9. kl, Cärolin Sild 9. kl, Loretta Silm 7. kl, Laura Trei 6. kl, Sandra Lilloja 7. kl, Veroonika Ilves 9. kl, Betty Tornius 9. kl, Kriki Kaits 9. kl, Isandra Põder 9. kl
Viljandimaa koolidevahelised 6. – 9. kl poiste karikavõistlused jalgpallis 19. septembril 2017 Viljandis
võistkondlik 5. koht
Tõnis Kald 8. kl
Tanel Priinits 8. kl
Jürgen Järveküla 7. kl
Tauri Tafenau 5. kl
Jarmo Resen 5. kl
Timo Lihu 9. kl
Sten Ivanov 6. kl
Aldar Pähnapuu 9. kl
Rivo Orujärv 9. kl
Aarne Tamm 8. kl
Raido Mägi 8. kl
Viimati muudeti:18.11.2022