Kontakt

Filtreeri

Kõik Abipersonal Hoolekogu Juhtkond Õpetajad Õppenõukogu Tugispetsialistid

Ametikoht
 
Abipersonal (16)

Reigo Mänd

IT-Spetsialist
58212262
reigo.mand@tarvastu.vil.ee


Lea Küla

Sekretär-asjaajaja
436 6294
lea.kyla@tarvastu.vil.ee


Maire Naaris

Majandusjuht
436 6256
maire.naaris@tarvastu.vil.ee


Tarmo Arak

Spordikorraldaja


Liia Hallik

Raamatukogu juhataja


Ille Jerv

Administraator


Piia Plado

Koka abi


Iise Hanschmidt

Kokk


Tatjana Koltsova

Administraator


Taimi Lehiste

Koka abi (töösuhe peatatud)


Kerstin Mõttus

Kokk
436 6256


Eino Terasmaa

Remonditööline


Viive Kree

Majahoidja


Jelena Järv

Puhastusteenindaja


Monica Välk

Puhastusteenindaja


Piret Ülenurm

Puhastusteenindaja

Hoolekogu (11)

Kadri Nugis

Lastevanemate esindaja, esimees
hoolekogu@tarvastu.vil.ee


Andrus Jürgenson

Viljandi vallavolikogu esindaja
hoolekogu@tarvastu.vil.ee


Tarmo Põder

Lastevanemate esindaja, aseesimees
hoolekogu@tarvastu.vil.ee


Karmen Rosental

Lastevanemate esindaja
hoolekogu@tarvastu.vil.ee


Kristi Mikk

Lastevanemate esindaja
hoolekogu@tarvastu.vil.ee


Gerda Markus

Lastevanemate esindaja
hoolekogu@tarvastu.vil.ee


Kadri Õmblus

Vilistlaste esindaja
hoolekogu@tarvastu.vil.ee


Enna Ojaots

õppenõukogu esindaja
hoolekogu@tarvastu.vil.ee


Aive Kaldra

õppenõukogu esindaja
hoolekogu@tarvastu.vil.ee


Joonas Talvik

Õpilasesinduse esindaja
hoolekogu@tarvastu.vil.ee


Annabel Kõva

Õpilaste esindaja
hoolekogu@tarvastu.vil.ee

Juhtkond (5)

Ene Savi

Direktor
4366383
ene.savi@tarvastu.vil.ee


Piia Mäger

Õppejuht
4366195
piia.mager@tarvastu.vil.ee


Maire Naaris

Majandusjuht
4366256
maire.naaris@tarvastu.vil.ee


Tiia Toomsoo

Sotsiaalpedagoog
+372 5194 3028
tiia.toomsoo@tarvastu.vil.ee


Romet Koser

Huvijuht
4366294
romet.koser@tarvastu.vil.ee

Õpetajad (45)

Hiie Allikas

Pikapäevakooli kasvataja
hiie.allikas@tarvastu.vil.ee


Marge Almre

Kehaline kasvatus
marge.almre@tarvastu.vil.ee


Küllike Bärengrub

Kunstiõpetus, kunstiajalugu
kyllike.barengrub@tarvastu.vil.ee


Ly Haan

Saksa keel, inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus
ly.haan@tarvastu.vil.ee


Margus Igga

Kehaline kasvatus, kergejõustik
margus.igga@tarvastu.vil.ee


Tiit Ilver

Riigikaitse, korvpall


Ardo Kantemus

Muusikaõpetus
ardo.kantemus@tarvastu.vil.ee


Aive Kaldra

Ajalugu, ühiskonnaõpetus, vene keel, kultuurilugu, rahvusvaheline humanitaarõigus, kogukonnapraktika
aive.kaldra@tarvastu.vil.ee


Sirje Kasendi

Matemaatika, majandus
sirje.kasendi@tarvastu.vil.ee


Romet Koser

Huvijuht, draama, robootika
romet.koser@tarvastu.vil.ee


Marika Kovru

Inglise keel
marika.kovru@tarvastu.vil.ee


Piret Kuropatkin

Inglise keel
piret.kuropatkin@tarvastu.vil.ee


Kaja Kärp

Eesti keel ja kirjandus, matemaatika
kaja.karp@tarvastu.vil.ee


Tiina Lillepuu

Klassiõpetaja, muusika, mudilaskoor
tiina.lillepuu@tarvastu.vil.ee


Merle Mets

Muusikaajalugu, muusikaõpetus
merle.mets@tarvastu.vil.ee


Aime Mäeorg

Tugiklassi õpetaja, mulgi keel
aime.maeorg@tarvastu.vil.ee


Imbi Napritson

Klassiõpetaja, õpiabirühma õpetaja, pikapäevakooli kasvataja
imbi.napritson@tarvastu.vil.ee


Enna Ojaots

Matemaatika, arvutiõpetus, robootika
enna.ojaots@tarvastu.vil.ee


Haja Ojarand

Klassiõpetaja, loodusõpetus, arvutiõpetus, pikapäevakooli kasvataja
haja.ojarand@tarvastu.vil.ee


Kairi Puidet

Käsitöö ja kodundus
kairi.puidet@tarvastu.vil.ee


Aino Pedai

Klassiõpetaja, majandusõpetus, Tarvastu ajalugu, õpiabirühma õpetaja, pikapäevakooli kasvataja
aino.pedai@tarvastu.vil.ee


Anne Põldsaar

Meedia
anne.poldsaar@tarvastu.vil.ee


Reti Randoja-Muts

Geograafia
reti.randoja-muts@tarvastu.vil.ee


Jaan Roht

Tehnoloogiaõpetus
jaan.roht@tarvastu.vil.ee


Ave Rohtla-Alp

Psühholoogia, karjääriõpetus
ave.rohtla@tarvastu.vil.ee


Ene Savi

Joonestamine
ene.savi@tarvastu.vil.ee


Helle Soots

Eesti keel, kirjandus
helle.soots@tarvastu.vil.ee


Avo Sults

Füüsika
avo.sults@tarvastu.vil.ee


Jelena Jasnova

Vene keel
jelena.jasnova@tarvastu.vil.ee


Tiina Viir

Bioloogia
tiina.viir@tarvastu.vil.ee


Mai Vilgelm

Keemia, füüsika, loodusõpetus, inimeseõpetus
mai.vilgelm@tarvastu.vil.ee


Evi Vilu

Klassiõpetaja, õpiabirühma õpetaja
evi.vilu@tarvastu.vil.ee


Kersti Vunder

Matemaatika, rahvatants
kersti.vunder@tarvastu.vil.ee


Kerttu Sammul

Inglise keel
kerttu.sammul@tarvastu.vil.ee


Mare Jakobson

Õpiabirühma õpetaja
mare.jakobson@tarvastu.vil.ee


Katrin Sallum

Vene keel
katrin.sallum@tarvastu.vil.ee


Riina Grencštein

Akordioniansambel
kodurahula@gmail.com


Kevin Kangur

Helitehnoloogia


Liis Lääts

Õpilasesinduse juhendaja


Kalli Kazakova

Eripedagoog (töösuhe peatatud)


Evi Püvi

Võrkpall


Zurab Kvaratshelija

Jalgpall


Liia Hallik

Õpioskused
liia.hallik@tarvastu.vil.ee


Henri Sammul

Jalgpall


Armin Särg

Jalgpall

Tugispetsialistid (6)

Piia Mäger

HEV koordinaator


Kalli Kazakova

Eripedagoog (töösuhe peatatud)


Evi Vilu

Õpiabirühma õpetaja


Imbi Napritson

Õpiabirühma õpetaja


Tiia Toomsoo

Sotsiaalpedagoog
+372 5194 3028
tiia.toomsoo@tarvastu.vil.ee


Aino Pedai

Õpiabirühma õpetaja

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.