Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Tugispetsialistid Abipersonal Hoolekogu

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Karl Kirt

Direktor
4366383
direktor@tarvastu.vil.ee

Haridus:

kõrgharidus (magister)


Piia Mäger

Õppejuht
4366195
piia.mager@tarvastu.vil.ee


Maire Naaris

Majandusjuht
4366256
maire.naaris@tarvastu.vil.ee


Tiia Toomsoo

Sotsiaalpedagoog
+372 5194 3028
tiia.toomsoo@tarvastu.vil.ee

Õpetajad (38)

Hiie Allikas

Pikapäevakooli kasvataja
hiie.allikas@tarvastu.vil.ee


Marge Almre

Kehaline kasvatus
marge.almre@tarvastu.vil.ee


Küllike Bärengrub

Kunstiõpetus, kunstiajalugu
kyllike.barengrub@tarvastu.vil.ee


Ly Haan

Saksa keel, inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus
ly.haan@tarvastu.vil.ee


Margus Igga

Kehaline kasvatus, kergejõustik
margus.igga@tarvastu.vil.ee


Tiit Ilver

Riigikaitse


Ardo Kantemus

Muusikaõpetus
ardo.kantemus@tarvastu.vil.ee


Aive Kaldra

Ajalugu, ühiskonnaõpetus, kultuurilugu, rahvusvaheline humanitaarõigus, kogukonnapraktika
aive.kaldra@tarvastu.vil.ee


Sirje Kasendi

Matemaatika, majandus
sirje.kasendi@tarvastu.vil.ee


Marika Kovru

Inglise keel
marika.kovru@tarvastu.vil.ee


Piret Kuropatkin

Inglise keel
piret.kuropatkin@tarvastu.vil.ee


Kaja Kärp

Eesti keel ja kirjandus, matemaatika
kaja.karp@tarvastu.vil.ee


Tiina Lillepuu

Klassiõpetaja, muusikaõpetus, mudilaskoor
tiina.lillepuu@tarvastu.vil.ee


Merle Mets

Muusikaajalugu, muusikaõpetus
merle.mets@tarvastu.vil.ee


Aime Mäeorg

Tugiklassi õpetaja, mulgi keel
aime.maeorg@tarvastu.vil.ee


Imbi Napritson

Klassiõpetaja, õpiabirühma õpetaja, pikapäevakooli kasvataja
imbi.napritson@tarvastu.vil.ee


Enna Ojaots

Matemaatika, arvutiõpetus, robootika
enna.ojaots@tarvastu.vil.ee


Haja Ojarand

Klassiõpetaja, loodusõpetus, arvutiõpetus, pikapäevakooli kasvataja
haja.ojarand@tarvastu.vil.ee


Kairi Puidet

Käsitöö ja kodundus


Aino Pedai

Klassiõpetaja, majandusõpetus, Tarvastu ajalugu, õpiabirühma õpetaja, pikapäevakooli kasvataja
aino.pedai@tarvastu.vil.ee


Anne Põldsaar

Meedia
anne.poldsaar@tarvastu.vil.ee


Jaan Roht

Tehnoloogiaõpetus
jaan.roht@tarvastu.vil.ee


Ave Rohtla-Alp

Psühholoogia, karjääriõpetus
ave.rohtla@tarvastu.vil.ee


Helle Soots

Eesti keel, kirjandus
helle.soots@tarvastu.vil.ee


Avo Sults

Füüsika
avo.sults@tarvastu.vil.ee


Jelena Jasnova

Vene keel
jelena.jasnova@tarvastu.vil.ee


Tiina Viir

Bioloogia
tiina.viir@tarvastu.vil.ee


Mai Vilgelm

Keemia, füüsika, loodusõpetus
mai.vilgelm@tarvastu.vil.ee


Evi Vilu

Klassiõpetaja, õpiabirühma õpetaja, pikapäevakooli kasvataja
evi.vilu@tarvastu.vil.ee


Kersti Vunder

Matemaatika, rahvatants
kersti.vunder@tarvastu.vil.ee


Kerttu Sammul

Inglise keel (töösuhe peatatud)
kerttu.sammul@tarvastu.vil.ee


Katrin Sallum

Vene keel
katrin.sallum@tarvastu.vil.ee


Liia Hallik

Geograafia
liia.hallik@tarvastu.vil.ee


Madli Ütsik

Klassiõpetaja, individuaalõppe õpetaja, pikapäevakooli kasvataja
madli.utsik@tarvastu.vil.ee


Mare Jakobson

Individuaalõppe õpetaja, inglise keel
mare.jakobson@tarvastu.vil.ee


Kristi Tõnisson

Inglise keel
kristi.tonisson@tarvastu.vil.ee


Kalli Kazakova

Inglise keel
kalli.kazakova@tarvastu.vil.ee


Karl Kirt

Geograafia
karl.kirt@tarvastu.vil.ee

Tugispetsialistid (6)

Piia Mäger

HEV koordinaator
piia.mager@tarvastu.vil.ee


Kalli Kazakova

Eripedagoog
kalli.kazakova@tarvastu.vil.ee


Evi Vilu

Õpiabirühma õpetaja
evi.vilu@tarvastu.vil.ee


Imbi Napritson

Õpiabirühma õpetaja
imbi.napritson@tarvastu.vil.ee


Tiia Toomsoo

Sotsiaalpedagoog
+372 5194 3028
tiia.toomsoo@tarvastu.vil.ee


Aino Pedai

Õpiabirühma õpetaja
aino.pedai@tarvastu.vil.ee

Abipersonal (14)

Eino Terasmaa

Remonditööline


Ille Jerv

Administraator


Jelena Järv

Puhastusteenindaja


Kerstin Mõttus

Kokk
436 6256


Lea Küla

Sekretär-asjaajaja
436 6294
lea.kyla@tarvastu.vil.ee


Liia Hallik

Raamatukogu juhataja
liia.hallik@tarvastu.vil.ee


Maire Naaris

Majandusjuht
436 6256
maire.naaris@tarvastu.vil.ee


Ave Sihver

Kooliõde
56644669
ave.sihver@kiirabi.ee


Galina Koltsova

Puhastusteenindaja


Maaja Ütsik

Puhastusteenindaja


Reigo Mänd

IT-Spetsialist
58212262
reigo.mand@tarvastu.vil.ee


Riina Tammann

Koka abi


Tatjana Koltsova

Administraator


Viive Kree

Majahoidja

Hoolekogu (13)

Aive Kaldra

Ajalugu, ühiskonnaõpetus, kultuurilugu, rahvusvaheline humanitaarõigus, kogukonnapraktika
aive.kaldra@tarvastu.vil.ee


Kersti Vunder

Matemaatika, rahvatants
kersti.vunder@tarvastu.vil.ee


Rainis Liir

Lastevanemate esindaja, esimees


Kristi Mikk

Lastevanemate esindaja


Raul Reelend

Lastevanemate esindaja, aseesimees


Sille Leenurm

Lastevanemate esindaja


Haivo Kiriland

Lastevanemate esindaja


Kadri Nugis

Lastevanemate esindaja


Joonas Talvik

Õpilasesinduse esindaja


Andre Lillepuu

Õpilasesinduse esindaja


Kadri Õmblus

Vilistlaste esindaja


Tarmo Arak

Viljandi vallavolikogu esindaja


Anne Kirsipuu

Vilistlaste esindaja

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.