Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Tugispetsialistid Abipersonal Hoolekogu

Ametikoht
 
Juhtkond (5)

Karl Kirt

Direktor
4366383
direktor@tarvastu.vil.ee


Piia Mäger

Õppejuht
4366195
piia.mager@tarvastu.vil.ee


Maire Naaris

Majandusjuht
4366256
maire.naaris@tarvastu.vil.ee


Tiia Toomsoo

Sotsiaalpedagoog
+372 5194 3028
tiia.toomsoo@tarvastu.vil.ee


Romet Koser

Huvijuht
romet.koser@tarvastu.vil.ee

Õpetajad (41)

Hiie Allikas

Pikapäevakooli kasvataja
hiie.allikas@tarvastu.vil.ee


Marge Almre

Kehaline kasvatus
marge.almre@tarvastu.vil.ee


Küllike Bärengrub

Kunstiõpetus, kunstiajalugu
kyllike.barengrub@tarvastu.vil.ee


Ly Haan

Saksa keel, inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus
ly.haan@tarvastu.vil.ee


Margus Igga

Kehaline kasvatus, kergejõustik
margus.igga@tarvastu.vil.ee


Tiit Ilver

Riigikaitse
tiit.ilver@tarvastu.vil.ee


Ardo Kantemus

Muusikaõpetus
ardo.kantemus@tarvastu.vil.ee


Aive Kaldra

Ajalugu, ühiskonnaõpetus, kultuurilugu, rahvusvaheline humanitaarõigus, kogukonnapraktika
aive.kaldra@tarvastu.vil.ee


Sirje Kasendi

Matemaatika, majandus
sirje.kasendi@tarvastu.vil.ee


Romet Koser

Huvijuht, draama, robootika
romet.koser@tarvastu.vil.ee


Marika Kovru

Inglise keel
marika.kovru@tarvastu.vil.ee


Piret Kuropatkin

Inglise keel
piret.kuropatkin@tarvastu.vil.ee


Kaja Kärp

Eesti keel ja kirjandus, matemaatika
kaja.karp@tarvastu.vil.ee


Tiina Lillepuu

Klassiõpetaja, muusikaõpetus, mudilaskoor
tiina.lillepuu@tarvastu.vil.ee


Merle Mets

Muusikaajalugu, muusikaõpetus
merle.mets@tarvastu.vil.ee


Aime Mäeorg

Tugiklassi õpetaja, mulgi keel
aime.maeorg@tarvastu.vil.ee


Imbi Napritson

Klassiõpetaja, õpiabirühma õpetaja, pikapäevakooli kasvataja
imbi.napritson@tarvastu.vil.ee


Enna Ojaots

Matemaatika, arvutiõpetus, robootika
enna.ojaots@tarvastu.vil.ee


Haja Ojarand

Klassiõpetaja, loodusõpetus, arvutiõpetus, pikapäevakooli kasvataja
haja.ojarand@tarvastu.vil.ee


Kairi Puidet

Käsitöö ja kodundus
kairi.puidet@tarvastu.vil.ee


Aino Pedai

Klassiõpetaja, majandusõpetus, Tarvastu ajalugu, õpiabirühma õpetaja, pikapäevakooli kasvataja
aino.pedai@tarvastu.vil.ee


Anne Põldsaar

Meedia
anne.poldsaar@tarvastu.vil.ee


Reti Randoja-Muts

Geograafia
reti.randoja-muts@tarvastu.vil.ee


Jaan Roht

Tehnoloogiaõpetus
jaan.roht@tarvastu.vil.ee


Ave Rohtla-Alp

Psühholoogia, karjääriõpetus
ave.rohtla@tarvastu.vil.ee


Helle Soots

Eesti keel, kirjandus
helle.soots@tarvastu.vil.ee


Avo Sults

Füüsika
avo.sults@tarvastu.vil.ee


Jelena Jasnova

Vene keel
jelena.jasnova@tarvastu.vil.ee


Tiina Viir

Bioloogia
tiina.viir@tarvastu.vil.ee


Mai Vilgelm

Keemia, füüsika, loodusõpetus
mai.vilgelm@tarvastu.vil.ee


Evi Vilu

Klassiõpetaja, õpiabirühma õpetaja, pikapäevakooli kasvataja
evi.vilu@tarvastu.vil.ee


Kersti Vunder

Matemaatika, rahvatants
kersti.vunder@tarvastu.vil.ee


Kerttu Sammul

Inglise keel (töösuhe peatatud)
kerttu.sammul@tarvastu.vil.ee


Katrin Sallum

Vene keel
katrin.sallum@tarvastu.vil.ee


Mare Jakobson

Individuaalõppe õpetaja, inglise keel
mare.jakobson@tarvastu.vil.ee


Liia Hallik

Õpioskused
liia.hallik@tarvastu.vil.ee


Kalli Kazakova

Inglise keel
kalli.kazakova@tarvastu.vil.ee


Madli Ütsik

Klassiõpetaja, individuaalõppe õpetaja, pikapäevakooli kasvataja
madli.utsik@tarvastu.vil.ee


Liis Lääts

Õpilasesinduse juhendaja


Kristi Tõnisson

Inglise keel
kristi.tonisson@tarvastu.vil.ee


Karl Kirt

Inglise keel
karl.kirt@tarvastu.vil.ee

Tugispetsialistid (6)

Piia Mäger

HEV koordinaator
piia.mager@tarvastu.vil.ee


Kalli Kazakova

Eripedagoog
kalli.kazakova@tarvastu.vil.ee


Evi Vilu

Õpiabirühma õpetaja
evi.vilu@tarvastu.vil.ee


Imbi Napritson

Õpiabirühma õpetaja
imbi.napritson@tarvastu.vil.ee


Tiia Toomsoo

Sotsiaalpedagoog
+372 5194 3028
tiia.toomsoo@tarvastu.vil.ee


Aino Pedai

Õpiabirühma õpetaja
aino.pedai@tarvastu.vil.ee

Abipersonal (15)

Eino Terasmaa

Remonditööline


Iise Hanschmidt

Kokk


Ille Jerv

Administraator


Jelena Järv

Puhastusteenindaja


Kerstin Mõttus

Kokk
436 6256


Lea Küla

Sekretär-asjaajaja
436 6294
lea.kyla@tarvastu.vil.ee


Liia Hallik

Raamatukogu juhataja
liia.hallik@tarvastu.vil.ee


Maire Naaris

Majandusjuht
436 6256
maire.naaris@tarvastu.vil.ee


Ave Sihver

Kooliõde
56644669
ave.sihver@kiirabi.ee


Galina Koltsova

Puhastusteenindaja


Maaja Ütsik

Puhastusteenindaja


Reigo Mänd

IT-Spetsialist
58212262
reigo.mand@tarvastu.vil.ee


Riina Tammann

Koka abi


Tatjana Koltsova

Administraator


Viive Kree

Majahoidja

Hoolekogu (11)

Kadri Nugis

Lastevanemate esindaja, esimees
hoolekogu@tarvastu.vil.ee


Andrus Jürgenson

Viljandi vallavolikogu esindaja
hoolekogu@tarvastu.vil.ee


Tarmo Põder

Lastevanemate esindaja, aseesimees
hoolekogu@tarvastu.vil.ee


Karmen Rosental

Lastevanemate esindaja
hoolekogu@tarvastu.vil.ee


Kristi Mikk

Lastevanemate esindaja
hoolekogu@tarvastu.vil.ee


Gerda Markus

Lastevanemate esindaja
hoolekogu@tarvastu.vil.ee


Kadri Õmblus

Vilistlaste esindaja
hoolekogu@tarvastu.vil.ee


Enna Ojaots

õppenõukogu esindaja
hoolekogu@tarvastu.vil.ee


Aive Kaldra

õppenõukogu esindaja
hoolekogu@tarvastu.vil.ee


Joonas Talvik

Õpilasesinduse esindaja
hoolekogu@tarvastu.vil.ee


Annabel Kõva

Õpilaste esindaja
hoolekogu@tarvastu.vil.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.