Uudised

Gümnasistid osalesid 22. novembril töövarjupäeval 28. november Administrator


Meie kooli 10.-12.kl gümnasistidele toimus töövarjupäev 27. korda.

TVP määratleb oskused ja isiksuse omadused, mis on vajalikud tööalase edu saavutamiseks; aitab tutvuda perspektiivsete ametitega;  annab kindlust karjäärivalikuks; võimaldab näha ja tunnetada reaalset töökeskkonda; rõhutab hariduse väärtust tuleviku edukuse.

Seekord olid varjutatavateks ajalooõpetaja, apteeker, arendusjuht, ehitaja, ehitustrusti objektijuht, füsioterapeut, helilooja, hooldaja, huvijuht, kliendihaldur, klienditeenindaja, kunstiõpetaja, lasteaia juhataja, lasteaia kasvataja, lennujuhtimise juhtivinstruktor, loomade varjupaiga töötaja, majandusosakonna juhataja, müügikonsultant, päästeameti komandojuht, päästeameti meeskonna vanem, raamatukoguhoidja, vallavanem, võlanõustaja, ämmaemand

Gümnasistid täidavad varjutatava kohta 11 teemast koosneva töölehe, mille põhjal teeb igaüks majandus. ja ettevõtlustunnis ettekande.

FOTO: Tauno Kobin (10.kl) oli Viljandi vallavanema Alar Karu töövarjuks.

Foto autor Alar Karu

 

 

Meie kooli 10.-12.kl gümnasistidele toimus töövarjupäev 27. korda.

TVP määratleb oskused ja isiksuse omadused, mis on vajalikud tööalase edu saavutamiseks; aitab tutvuda perspektiivsete ametitega;  annab kindlust karjäärivalikuks; võimaldab näha ja tunnetada reaalset töökeskkonda; rõhutab hariduse väärtust tuleviku edukuse.

Seekord olid varjutatavateks ajalooõpetaja, apteeker, arendusjuht, ehitaja, ehitustrusti objektijuht, füsioterapeut, helilooja, hooldaja, huvijuht, kliendihaldur, klienditeenindaja, kunstiõpetaja, lasteaia juhataja, lasteaia kasvataja, lennujuhtimise juhtivinstruktor, loomade varjupaiga töötaja, majandusosakonna juhataja, müügikonsultant, päästeameti komandojuht, päästeameti meeskonna vanem, raamatukoguhoidja, vallavanem, võlanõustaja, ämmaemand

Gümnasistid täidavad varjutatava kohta 11 teemast koosneva töölehe, mille põhjal teeb igaüks majandus. ja ettevõtlustunnis ettekande.

FOTO: Tauno Kobin (10.kl) oli Viljandi vallavanema Alar Karu töövarjuks.

Foto autor Alar Karu