Uudised

I noortekohtumine "Mängiks ennast õige targaks" 11. märts Administraator

5.-10. märtsil toimus meie koolis SANA projekti "Mängiks ennast õige targaks" esimene noortekohtumine.
Projekti kirjutasid meie kooli õpilased, kuhu kaasati partneritena Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium ja Keeni Põhikool. Projekti eesmärgiks on luua ajalooteemalisi lauamänge.


Nelja päeva jooksul õppisid noored tundma keskaegset relvastust ja võitlusviise, erinevaid lauamängumehhanisme, figuuri joonistamist ja erinevate faktuuride maalimist, eD kujude modelleerimist Tincercadi programmiga, erinevate materjalide töötlemist ja mängude jaoks kasutamist. Toimus ka fotosessioon erinevaid kostüüme ja rekvisiite kasutades. Üheskoos küpsetati söödav lauamäng, mida hiljem pool päeva ka mängiti. Kõiki omandatud oskusi saavad noored kasutada õpiotstarbeliste lauamängude loomiseks. 

Rühmatööna töötati välja neli mänguideed, mida kahe kohtumise vahepeal edasi arendatakse. Järgmine kohtumine toimub aprilli alguses Kohtla-Järvel.

Projekti erinevate tegevuste kohta saab täpsemalt lugeda blogipostitustest: esimene päevteine päevkolmas päev ja neljas päev.

 

                                                                                               Õpetaja Aive Kaldra

Nelja päeva jooksul õppisid noored tundma keskaegset relvastust ja võitlusviise, erinevaid lauamängumehhanisme, figuuri joonistamist ja erinevate faktuuride maalimist, eD kujude modelleerimist Tincercadi programmiga, erinevate materjalide töötlemist ja mängude jaoks kasutamist. Toimus ka fotosessioon erinevaid kostüüme ja rekvisiite kasutades. Üheskoos küpsetati söödav lauamäng, mida hiljem pool päeva ka mängiti. Kõiki omandatud oskusi saavad noored kasutada õpiotstarbeliste lauamängude loomiseks. 

Rühmatööna töötati välja neli mänguideed, mida kahe kohtumise vahepeal edasi arendatakse. Järgmine kohtumine toimub aprilli alguses Kohtla-Järvel.


Projekti erinevate tegevuste kohta saab täpsemalt lugeda blogipostitustest: esimene päevteine päevkolmas päev ja neljas päev.

 

                                                                                               Õpetaja Aive Kaldra