Uudised

Supervahva koolipäev Soe jahimajas 26. november Administraator


Teisipäev oli IV klassi õpilaste jaoks väga eriline koolipäev. Veetsime selle päeva Soel vastvalminud jahimajas. Jahimees Ilmar Lillemägi rääkis jahindusest ja tutvustas meie kodukandi loomi. Imetlesime topiseid, nahku, sarvi ja Andres Almre imelisi loomafotosid.

Pärast jalutuskäiku Soe loodusõpperajal tulid meile külla õpetaja Piret ja Ljupcho, kes saabus hiljuti Makedooniast ning töötab meie lasteaias ja noortekeskuses vabatahtlikuna. Temaga saime suhelda inglise keeles. Kuna Ljupcho on oma kodumaal vioolaõpetaja, oli tal ka pill kaasas ja mängis meile nii Makedoonia rahvamuusikat kui ka klassikalisi muusikapalu. Tema pilli saatel laulsime koos „Mutionu pidu“, sest meie eesti keele tunni töö oli just selle laulu sõnadega seotud. Ka matemaatika ülesanded olid loomateemalised.

Täname südamest Soe jahimehi, et nad lubavad lapsi lahkesti enda hubasesse majja külla ja jagavad huvitavaid loodusteadmisi!

 

 

                                                                Õpetaja T. Lillepuu

 

 

Teisipäev oli IV klassi õpilaste jaoks väga eriline koolipäev. Veetsime selle päeva Soel vastvalminud jahimajas. Jahimees Ilmar Lillemägi rääkis jahindusest ja tutvustas meie kodukandi loomi. Imetlesime topiseid, nahku, sarvi ja Andres Almre imelisi loomafotosid.

Pärast jalutuskäiku Soe loodusõpperajal tulid meile külla õpetaja Piret ja Ljupcho, kes saabus hiljuti Makedooniast ning töötab meie lasteaias ja noortekeskuses vabatahtlikuna. Temaga saime suhelda inglise keeles. Kuna Ljupcho on oma kodumaal vioolaõpetaja, oli tal ka pill kaasas ja mängis meile nii Makedoonia rahvamuusikat kui ka klassikalisi muusikapalu. Tema pilli saatel laulsime koos „Mutionu pidu“, sest meie eesti keele tunni töö oli just selle laulu sõnadega seotud. Ka matemaatika ülesanded olid loomateemalised.

Täname südamest Soe jahimehi, et nad lubavad lapsi lahkesti enda hubasesse majja külla ja jagavad huvitavaid loodusteadmisi!

 

 

                                                                Õpetaja T. Lillepuu