Uudised

Tantsuline nädalavahetus Võrus 17. september Administraator


Sel suvel Võru Folkloorifestivalil osaledes jäi meie kooli rahvatantsurühm silma Võru pensionäride ühenduse eestvedajatele ja nad kutsusid meid uuesti esinema. 12. septembril käisime tantsijatega taas esinemas Võru kultuurimajas Kannel.

Reede õhtul ja laupäeva hommikul olid meil pikad kahetunnised proovid ja selle tulemusena suutsime anda Võru vanavanematele 40-minutilise kontserdi.

Esinemine läks väga hästi. Lava oli küllaltki väike. Mahtusime ikkagi tantsima, kuid paljudel meist tekkis viimaste lugude ajal õhu- ja veepuudus. Järgmisel korral oleme targemad – varume joogivett ja tuulutame korralikult „tuba“.

Vanavanematele, kes meid seal saalis vaatasid, meeldisid meie tantsud väga. Nad ütlesid, et kontsert oli rõõmsameelne ja kodune. Isegi kooli direktorile kirjutati meie kohta eraldi tänusõnad.

Tantsude vahepeal riietas meie rahvatantsu juhendaja Kersti Vunder Võru linnapea Mulgi Meheks ning ühele naisele pandi selga Tarvastu kihelkonna põll, vöö ja pähe tanu. Kontserdi lõppedes ei tahtnud linnapea kuuest ja kaabust loobuda, olevat väga mõnus riietus.

Oli meeldejääv nädalavahetus. Täname Võru pensionäride ühendust kutse eest! 

 

                                                        Tanstrühma tantsijad M. Mutli ja H. Kalamees

Sel suvel Võru Folkloorifestivalil osaledes jäi meie kooli rahvatantsurühm silma Võru pensionäride ühenduse eestvedajatele ja nad kutsusid meid uuesti esinema. 12. septembril käisime tantsijatega taas esinemas Võru kultuurimajas Kannel.

Reede õhtul ja laupäeva hommikul olid meil pikad kahetunnised proovid ja selle tulemusena suutsime anda Võru vanavanematele 40-minutilise kontserdi.

Esinemine läks väga hästi. Lava oli küllaltki väike. Mahtusime ikkagi tantsima, kuid paljudel meist tekkis viimaste lugude ajal õhu- ja veepuudus. Järgmisel korral oleme targemad – varume joogivett ja tuulutame korralikult „tuba“.

Vanavanematele, kes meid seal saalis vaatasid, meeldisid meie tantsud väga. Nad ütlesid, et kontsert oli rõõmsameelne ja kodune. Isegi kooli direktorile kirjutati meie kohta eraldi tänusõnad.

Tantsude vahepeal riietas meie rahvatantsu juhendaja Kersti Vunder Võru linnapea Mulgi Meheks ning ühele naisele pandi selga Tarvastu kihelkonna põll, vöö ja pähe tanu. Kontserdi lõppedes ei tahtnud linnapea kuuest ja kaabust loobuda, olevat väga mõnus riietus.

Oli meeldejääv nädalavahetus. Täname Võru pensionäride ühendust kutse eest! 

 

                                                        Tanstrühma tantsijad M. Mutli ja H. Kalamees