Saavutused 2021-2022
Nutispordi Edela-Eesti meistrivõistluste finaal
I klasside arvestuses
Johannes August Markus 1. b kl 6. koht
II klasside arvestuses
Markus Heuer 2. i kl 1. koht
Rasmus Mägi 2. h kl 2. koht
Alex Mandri 2. i kl 4. koht
III klasside arvestuses
Martin Jürgenson 3. koht
Annabel Palumaa 4. koht
IV klasside arvestuses
Gerret Merimaa 3. koht
Victoria Viidik 6. koht
VII klasside arvestuses
Alexandra Muts 6. koht
(juhendajad õpetajad Madli Ütsik, Imbi Napritson, Haja Ojarand, Evi Vilu, Tiina Lillepuu, Kersti Vunder)
A. Maramaa nimeline matemaatikaülesannete lahendamise võistlus
III koht 7. klasside arvestuses Liisa Aedma
(juhendaja õpetaja Kersti Vunder)
Viljandi maakonna põhikoolide 5. - 9. klasside õigekirjavõistlus
5. koht 9. klasside arvestuses Lily-Ann Maria Verbeek
6. koht 5. klasside arvestuses Estelle Peek
(juhendajad õpetajad kaja Kärp ja Helle Soots)
Majandusolümpiaadi Viljandimaa piirkonnavoor
I koht ja kutse lõppvooru Joonas Talvik 12 kl
II koht Kerreth Arula 10 kl
(juhendaja õpetaja Sirje Kasendi)
Koolinoorte kalaroogade konkurss
2. h klass eriauhind
(juhendaja õpetaja Haja Ojarand)
Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor
II koht 9. - 10. kl vanuserühmas Kerreth Arula 10. kl
(juhendaja õpetaja Helle Soots)
Lauluvõistlus "Mulgi Lõõrike 2022"
6. h kl Remi Zieds II koht mulgikeelsete laulude kategoorias
2. i kl Alex Mandri eripereemia
11. kl helina kalamees eripreemia
9. kl Margus Ralliste eripreemia
(juhendaja õpetaja Merle Mets)
Jutuvõistlus Paalalinna Põnevik
eripreemia nooremas vanuseastmes (4. - 6. kl) Rasmus Põder 6. i kl
(juhendaja õpetaja Kaja Kärp)
2021/2022. õppeaasta 7. - 12. klasside matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor
7. - 9. klasside arvestuses
Liisa Aedma 4. - 5. koht
Alexandra Muts 6. - 7. koht
(juhendaja õpetaja Kersti Vunder)
Viljandi maakonna 8. - 9. klasside saksa keele alane võistlus
Võistkondlik II koht, võistkonna koosseisus 8. klassi õpilased:
Elari Alumets
Kristjan Igga
Teni Kaurov
Lisandra Laar
Kairit Piirak
Kelly Röand
(juhendaja õpetaja Ly Haan)
Professor Jaan Depmanile pühendatud XXVI nuputamisvõistlus
Võistkondlik II koht 10. - 12. klasside arvestuses, võistkonna koosseisus:
Kerreth Arula 10. kl
Alari Maisla 11. kl
Andre Sild 11. kl
(juhendaja õpetaja Sirje Kasendi)
Heino Parsi nimelisel VIII animafestivalil
2. h klass - I koht
1. - 3. klasside arvestuses filmiga "Elevant ja sõbrad".
(juhendaja õpetaja Haja Ojarand)
Mulgimaa põhikoolide mälumäng "Nupute vällä"
III koht - võistkonnas 8. klassi õpilased
Helerin Ilves
Carol Erol
Tauno Kobin
Vaido Veiper
(juhendaja õp Helle Soots)
Viljandimaa gümnasistide 25. majanduspäeva majandusmäng Turuplats
parim tootja - Joonas Talvik 12. kl
parim müüja - Alari Maisla 11. kl
parim kodumajapidamine -
Kerreth Arula 10. kl, Karl Ilves 10. kl, Andre Lillepuu 10. kl, Joonas Talvik 12. kl
III koht kodumajapidamiste arvestuses -
Jürgen Järveküla 11. kl, Gerda Feldveber 11. kl, Maxim Razmõslov 11 kl, Andre Sild 11 kl, Alari Maisla 11 kl.
(juhendaja õp Sirje Kasendi)
Rahvusvahelise ettevõtlusteadmiste eksami ESP sooritamine
Inganora Makko 12. kl
Joonas Talvik 12. kl
(juhendaja õp Sirje Kasendi)
Viimati muudeti:18.11.2022