Töötajad

 

Direktor Ene Savi (e-mail: ene.savi [at] tarvastu.vil.ee)

 

Õpetajad

muusikaosakond

Riina Grencštein – akordion, klaver (e-mail: riina.grencstein [at] tarvastu.vil.ee)

Guldžahon Jussufi – klaver, muusikaajalugu, kontsertmeister (e-mail: guldzahon.jussufi [at] tarvastu.vil.ee)

Merle Mets – klaver, solfedžo (e-mail: merle.mets [at] tarvastu.vil.ee)

Jaan Tamm – kitarr, saksofon, plokkflööt (e-mail: jaan.tamm [at] tarvastu.vil.ee)

Lii Tamme – viiul, vioola (e-mail: lii.tamme [at] tarvastu.vil.ee)

kunstiosakond

Ave Grossthal – joonistamine, maalimine, kompositsioon, vormiõpetus (e-mail: ave.grossthal [at] tarvastu.vil.ee)

Kälina Savka – joonistamine, maalimine, kompositsioon, vormiõpetus (e-mail: kalina.savka [at] tarvastu.vil.ee)

Kristi Tõnisson - joonistamine, maalimine, kompositsioon, vormiõpetus ( e-mail: kristi.tonisson [at] tarvastu.vil.ee)

 

Halduspersonal

Sirlen Tiido – puhastusteenindaja

Lea Küla – sekretär (e-mail: lea.kyla [at] tarvastu.vil.ee)

Maire Naaris – majandusjuhataja (e-mail: maire.naaris [at] tarvastu.vil.ee)