Võistlused 2018-2019
TV 10 Olümpiastarti Viljandimaa IV etapp
Gregor Kiriland IV klass - pallivise II koht, kettaheide II koht
Viljandimaa põhikoolide sisekergejõustiku karikavõistlused 4. aprillil 2019 Viljandis
Elari Tafenau– 9. kl 50 m III koht, 50 mtj II koht, kaugushüpe 5. koht
Egerth Tiido– 9. kl kõrgushüpe III koht
Kevin-Daniel Platov – 8. kl kuulitõuge II koht, kõrgushüpe 5. koht
Romet Tiri – 8. kl - 50 m 7. koht, kaugushüpe 10. koht
TV 10 Olümpiastarti III etapi finaal 30. märtsil 2019
Gregor Kiriland 4. kl - kaugushüpe 8. koht (66), kuulitõuge 13. koht (64)
TV 10 Olümpiastarti Viljandimaa III etapp 21. märtsil 2019
Gregor Kiriland 4. kl - kaugushüpe I koht, kuulitõuge I koht
Võimla mitmevõistlus 22. märtsil 2019 Elvas
Gregor Kiriland 4. kl I koht PD
Gerda Feldveber 8. kl II koht TB
Elari Tafenau 9. kl II koht PA
Timo Lihu 10. kl III koht PA
Elis marksoo 3. i kl 5. koht TD
Petrik Rähn 5. kl 5. koht PC
Kairit Piirak 5. kl 6. koht TC
Viljandimaa koolinoorte murdmaasuusatamise võistlus 14. veebruaril 2019 Karksi-Nuias
M 10. - 12.kl Oliver Pikkor 12. kl 5. koht
P 8. - 9. kl Kevin-Daniel Platov 8. kl II koht, Elari Tafenau 9. kl 4. koht, Robin Liiber 8. kl 5. koht, Eero Lõhmus 8. kl 6. koht
P 4. - 5. kl Kristjan Igga 5. kl 11. koht
N 10. - 12. kl Meeri-Helena Kalamees 11. kl 7. koht
T 8. - 9. kl Helina Kalamees 8. kl 5. koht
T 6. - 7. kl Andra Liisa Reimaa 6. kl 5. koht
T 4. - 5. kl Keirit Jõgi 5. kl 7. koht
Viljandimaa U14 ja U16 meistrivõistlused sisekergejõustikus 22. - 23. jaanuarini 2019 Viljandis
Gregor Kiriland 4. kl - 50 m II koht, kõrgushüpe II koht, teivashüpe 4. koht, 50 mtj 4. koht
TV 10 Olümpiastarti II etapi finaal 19. jaanuaril 2019 Tallinnas
Gregor Kiriland 4. kl - teivashüpe 14. koht (51), 50 mtj 21. koht (79)
TV 10 Olümpiastarti Viljandimaa II etapp 15. jaanuaril 2019 Viljandis
Gregor Kiriland 4. kl - 50 mtj I koht, teivashüpe I koht
TV 10 Olümpiastarti I etapi finaal 8. detsembril 2018 Võrus
Gregor Kiriland 4. kl - kõrgushüpe 9. koht (69), 60 m 18. koht (72)
TV 10 Olümpiastarti Viljandimaa I etapp 29. novembril 2018
Gregor Kiriland 4. kl - kõrgushüpe I koht, 50 m I koht
Swedbank Pallilahingu maakondlik turniir I etapp 29. novembril 2018 Abjas
I koht - poiste võistkond
Remi Orle 3.i, Kaspar Järv 3.i, Raul Toom 3.i, Marten Rüütel 3.i, Andris Reimaa 3.h, Tauri Tuul 3. h, Remi Zieds 3.h, Joosep Napritson 2. kl, Kert Järvelt 2. kl
III koht tüdrukute võistkond
Elis Marksoo 3.i, Melissa-Angela Paks 3.i, Melisandra Roosipuu 3.i, Delisa Lotte Tokman 3.h, Marleen Uutar 3.h, Brigitta Välja 3.h, Laura Ehala 3.h, Emma Rosental 3.h
Viljandimaa koolide 6. - 9. klasside võrkpallivõistlustel osalesid
Rahel Lannajärv 9. kl, Eneli Jalak 9. kl, Laura Trei 7. kl, Jarmo Resen 6. kl, Jürgen Järveküla 8. kl, Tõnis Kald 9. kl
Viljandimaa koolide karikavõistlused murdmaajooksus 24. septembril 2018
600 m jooskus osalesid
Andra Liisa Reimaa 6. kl, Marinel Markus 6. kl, Gerda Feldveber 8. kl, Lisete Vaarman 8. kl
1200 m osalesid
Tauri Tafenau 6. kl, Kevin Järv 6. kl, Elari Tafenau 9. kl, Kevin Daniel Platov 8. kl, Robin Liiber 8. kl
1700 m osalesid
Berit Vaarman 6. kl, Emmali Marksoo 6. kl, Helina Kalamees 8. kl
2400 m osalesid
Asmo Anvelt 7. kl, Karl Ilves 7. kl, Raido Mägi 9. kl, Eero Lõhmus 8. kl
Viljandi noorte sprindivõistlus 11. septembril 2018 Viljandis
Gregor Kiriland 4. kl I koht P2008
Jarek Luik 4. kl III koht P2008
Andris Reimaa 3. h kl 4. koht P2008
Martin Tammeorg 5. kl II koht P2006
Elis Marksoo 3. i kl II koht T2008
Marinel Markus 6. kl III koht T2006
Berit Vaarman 6. kl 8. koht T2005
Meeri-Helena Kalamees 11. kl II koht T2000
Tallina Maratoni Sügisjooks (10 km) 8. septembril 2018
Osalesid Meeri-Helena Kalamees 11. kl, Eero Lõhmus 8. kl
Tallinna Maratoni Nike Noortejooks (5km) 7. septembril 2018
Osalesid Meeri-Helena Kalamees 11, kl, Eero Lõhmus 8. kl, Kevin Daniel Platov 8. kl, Raido Mägi 9. kl
Viimati muudeti:18.11.2022