Uudised

Tarvastu Gümnaasiumi tüdrukud olid võidukad maakondlikel minivõrkpalli võistlustel 21. veebruar Administrator


14. veebruaril toimusid meie kooli võimlas minivõrkpalli võistlused 4.-6. klasside õpilastele. Tarvastu Gümnaasium oli esindatud kahe tüdrukute (Tarvastu 1 ja Tarvastu 2) ning ühe poiste tiimiga. Kokku osales turniiril 5 tüdrukute tiimi. Lisaks kahele Tarvastu võistkonnale asusid võistlustulle ka Viljandi Kesklinna Kool, Viljandi Paalalinna Kool ning August Kitzbergi nimeline Gümnaasium. Tüdrukutest tuli üldvõitjaks Tarvastu 1, kes ei loovutanud vastastele mitte ühtegi geimi! Kõige pingelisemaks kujunes vastasseis Viljandi Kesklinna kooliga. Esimese geimi võitsime suurelt 21:9. Teises geimis olime kuni geimi keskpaigani tagaajajad. Õnneks suutsid tüdrukud hoida pead külmana ning targalt tegutsedes kallutasime geimi 21:19 enda kasuks. 

Turniiri võiduga pääsesime edasi ka järgmisesse ringi! 

 Tarvastu 1 tiimis mängisid: Annabel Palumaa, Liisbet Sammul, Laureen Peek, Lisette Paks, Laura Kulik.

 Tarvastu 2 jäi sel korral vaid väike samm puudu, et võtta geimivõit. Kahjuks seda sel korral ei juhtunud. Mängus Kitzbergi Gümnaasiumi vastu pidime teises geimis tunnistama vastase nappi paremust ning sellega kuulus meile 5. koht. 

 Tarvastu 2 tiimis mängisid: Laura Reelend, Emily Suurhans, Emma Suurhans, Roosi Nukka, Mia-Laureen Kala. 

 Poiste tiime kogunes kokku 3. Tarvastu poisid said ennast panna proovile Viljandi Kesklinna Kooli ja August Kitzbergi nim. Gümnaasiumi vastu. Päeva lõpuks rippusid meie poiste kaelas pronksmedalid.

 Poiste tiimis mängisid: Oliver Palumaa, Oliver Arus, Sebastian Savka, Kennet Peek, Alex Mandri.

Fotod ja tekst Egle Püvi

14. veebruaril toimusid meie kooli võimlas minivõrkpalli võistlused 4.-6. klasside õpilastele. Tarvastu Gümnaasium oli esindatud kahe tüdrukute (Tarvastu 1 ja Tarvastu 2) ning ühe poiste tiimiga. Kokku osales turniiril 5 tüdrukute tiimi. Lisaks kahele Tarvastu võistkonnale asusid võistlustulle ka Viljandi Kesklinna Kool, Viljandi Paalalinna Kool ning August Kitzbergi nimeline Gümnaasium. Tüdrukutest tuli üldvõitjaks Tarvastu 1, kes ei loovutanud vastastele mitte ühtegi geimi! Kõige pingelisemaks kujunes vastasseis Viljandi Kesklinna kooliga. Esimese geimi võitsime suurelt 21:9. Teises geimis olime kuni geimi keskpaigani tagaajajad. Õnneks suutsid tüdrukud hoida pead külmana ning targalt tegutsedes kallutasime geimi 21:19 enda kasuks. 

Turniiri võiduga pääsesime edasi ka järgmisesse ringi! 

 Tarvastu 1 tiimis mängisid: Annabel Palumaa, Liisbet Sammul, Laureen Peek, Lisette Paks, Laura Kulik.

 Tarvastu 2 jäi sel korral vaid väike samm puudu, et võtta geimivõit. Kahjuks seda sel korral ei juhtunud. Mängus Kitzbergi Gümnaasiumi vastu pidime teises geimis tunnistama vastase nappi paremust ning sellega kuulus meile 5. koht. 

 Tarvastu 2 tiimis mängisid: Laura Reelend, Emily Suurhans, Emma Suurhans, Roosi Nukka, Mia-Laureen Kala. 

 Poiste tiime kogunes kokku 3. Tarvastu poisid said ennast panna proovile Viljandi Kesklinna Kooli ja August Kitzbergi nim. Gümnaasiumi vastu. Päeva lõpuks rippusid meie poiste kaelas pronksmedalid.

 Poiste tiimis mängisid: Oliver Palumaa, Oliver Arus, Sebastian Savka, Kennet Peek, Alex Mandri.

Fotod ja tekst Egle Püvi