Võistlused 2016-2017
9. klassi õpilase Andre Arak´u saavutused
Eesti meistrivõistlustel U20 10. koht (22. – 23. aprillil 2017 Narvas)
Eesti meistrivõistlustel U18 4. koht (5. – 7. maini 2017 Tartus)
Viljandimaa 2017. a meistrivõistlustel III koht Tarvastu meeskonnas
Valdade 2017. a meistrivõistlustel III koht Tarvastu meeskonnas
Viljandimaa koolide 4. – 5. klasside kergejõustiku mitmevõistlused 24. mail 2017
Hanna Tafenau | 5. kl | 13. koht |
Marta Reilson | 4. kl | 19. koht |
Reelike Kupits | 5. kl | 32. koht |
Berit Vaarman | 4. kl | 44. koht |
Liis Leigri | 5. kl | 53. koht |
Keirin Nestra | 5. kl | 59. koht |
Gregor Kiriland | 2.kl | 31. koht |
Keisto Lustus | 5.kl | 40. koht |
Kerreth Arula | 5. kl | 49. koht |
Ernst Rudolf Tokman | 5.kl | 51. koht |
Tauri Tafenau | 4. kl | 53. koht |
Tarvi Tinn | 3. kl | 63. koht |
Viljandimaa koolide kergejõustiku karikavõistlused 17. mail 2017
Loretta Silm | 6. kl | T 6-7 | 60 m 6. koht, kaugus 12. koht |
Gerda Feldveber | 6. kl | T 6-7 | 60 m 9. koht, kaugus 18. koht |
Lisete Vaarman | 6. kl | T 6-7 | 600 m 10. koht |
Sandra Lilloja | 6. kl | T 6-7 | pall 5. koht, kõrgus 5. koht |
Helina kalamees | 6. kl | T 6-7 | pall 19. koht |
Kadi Lõhmus | 9. kl | T 8-9 | 100 m 9. koht, 800 m 5. koht, kaugus 14. koht |
Annabel Kõva | 9. kl | T 8-9 | 100 m 15. koht, kuul 3 kg 16. koht |
Stella Seidla | 9. kl | T 8-9 | 800 m 7. koht |
Meeri-Helena Kalamees | 9. kl | T 8-9 | kaugus 7. koht, kuul 3 kg 8. koht, kõrgus I koht |
Kristi Kõva | 11. kl | T 10-12 | 100 m 6. koht, kaugus 7. koht |
Triin Ristisaar | 12. kl | T 10-12 | 100 m 8. koht, 800 m 4. koht |
Mari Maisla | 12. kl | T 10-12 | 800 m III koht, kaugus 6. koht |
Triin Taal | 12. kl | T 10-12 | kuul 4 kg III koht, ketas 1 kg 5. koht, kõrgus II koht |
Deena Mäger | 11. kl | T 10-12 | kuul 4 kg 8. koht |
Elari Tafenau | 7. kl | P 6-7 | 60 m 12. koht, kaugus 10. koht, pall 13. koht |
Maxim Razmõslov | 6. kl | P 6-7 | 800 m 14. koht |
Kevin Daniel Platov | 6. kl | P 6-7 | 800 m 17. koht, pall 14. koht |
Egerth Tiido | 7. kl | P 6-7 | kaugus 17. koht, kõrgus 4. koht |
Timo Lihu | 8. kl | P 8-9 | 100 m 12. koht, 1500 m 15. koht, kaugus 11. koht |
Oskar Henry Verbeek | 8. kl | P 8-9 | 100 m 16. koht, kaugus 13. koht |
Jaanis lepp | 8. kl | P 8-9 | 1500 m 20 koht, kuul 5 kg 21. koht |
Andre Arak | 9. kl | P 8-9 | kuul 5 kg 10. koht, kõrgus 9. koht |
Genri Pähnapuu | 11. kl | P 10-12 | 100 m I koht, kuul 5 kg 4. koht, ketas 1,5 kg 5. koht |
Rauno Tafenau | 12. kl | P 10-12 | 100 m 100 m 7. koht, 1500 m 10. koht |
Kevin Kohjus | 12. kl | P 10-12 | 1500 m 9. koht, ketas 1,5 kg 7. koht, kõrgus 4. koht |
Taaniel Küla | 11. kl | P 10-12 | kaugus 9. koht |
Sander Koltsov | 12. kl | P 20-12 | kuul 5 kg 5. koht |
88. suurjooks ümber Viljandi 1. mail 2017
osalesid Mari Maisla, Rauno Tafenau, Anell Kuus, Cätlin Kallas, Triin Ristisaar, Maarja Milistver, Kevin Kohjus, Martin Kõva, Elina Kasvandik, Krisli Johanson, Maarja Evert, Sander Koltsov 12. klassist, Kadi Lõhmus 9. kl, Eero Lõhmus 6. kl, Stella Seidla 9. kl, Jürgen Järveküla 6. kl (täiskasvanutest Marge Almre, Maire Naaris, Tanel Rauba)
Viljandimaa koolidevaheline maleturniir 26. aprillil 2017 Suure-Jaanis
Võistkondlik 4. koht – Tauri Tuul 1. h kl, Kaido Feldveber 2. kl, Joonas Talvik 7. kl, Sander Kosemaa 8. kl (juhendaja Romet Koser)
Viljandimaa põhikoolide kergejõustiku karikavõistlused VAK Staieri auhindadele 28. märtsil 2017
Meeri-Helena Kalamees 9. kl kõrgus I koht, kaugus 5. koht, kuul 6. koht
Kadi Lõhmus 9. kl 50 m 6. koht, kaugus 9. koht
Sandra Lilloja 6. kl kõrgus 6. koht, kuul 10. koht
Loretta Silm 6. kl 50 m 9. koht, 50 mtj 6. koht
Timo Lihu 8. kl 50 mtj III koht, 50 m 7. koht, kaugus 8. koht, kuul 11. koht
Reijo Sild 8. kl kõrgus 8. koht, kuul 10. koht
Karl Kobak 8. kl 50 m 9. koht, kõrgus 9. koht, kuul 10. koht, kaugus 12. koht
Viljandimaa koolide 6. – 9. kl tüdrukute saalijalgpallivõistlused Viljandis 3. märtsil 2017
võistkondlik 6. koht: Loretta Silm 6. kl, Sandra Lilloja 6. kl, Teele-Helena Palu 8. kl, Cärolin Sild 8. kl, Helina Kalamees, 6. kl, Sandra Hämelainen 8. kl, Külly Jõgi 9. kl
IV Valter Külveti mälestusvõistlusel sisekergejõustikus 21. veebruaril 2017 Abjas
Genri Pähnapuu 11 kl 50 m II koht, 50 mtj I koht
Meeri-Helena Kalamees 9. kl kõrgus I koht (isikliku rekordi 1.60 kordamine), 50 mtj 4. koht, 50 m 5. koht
Kadi Lõhmus 9. kl kõrgus 4. koht (isiklik rekord 1.40), 50 m 7. koht
Timo Lihu 8. kl 50 mtj II koht, 50 m III koht
Sandra Lilloja 6. kl kõrgus I koht (kooli rekordi kordamine 1.40), 50 m III koht, 50 mtj 6. koht
Loretta Silm 6. kl 50 m 5. koht, 50 mtj 7. koht
Emmali Marksoo 4. kl 50 mtj 13. koht, 50 m 16. koht
Andra Liisa Reimaa 4. kl 50 m 4. koht, 60 mtj 6. koht
44. Tartu maraton 25. – 26. veebruarini 2017
Kristjan Igga 3. kl lastesõidud, Eero Lõhmus 6. kl 16 km, Kadi Lõhmus 9. kl 16 km
Viljandimaa koolide 8. – 9. klasside poiste ja tüdrukute 3 x 3 korvpallivõistlused 9. veebruaril 2017 Abjas
9. kl tütarlaste võistkond – Annabel Kõva, Meeri-Helena Kalamees, Kadi Lõhmus, Enely Nurk – 4. koht
Osales poiste võistkond – 9. klassist Aivo Silla, Sander Paks, Artur-Bodo Yarmolenko, 7. klassist Tõnis Kald
Eesti Võrkpalli Föderatsiooni karikavõistlused võrkpallis 3. – 5. veebruarini 2017 Võrus
Andre Arak 9. kl võistkondlik III koht Salva/Kaarsilla Tartu võistkonna koosseisus
“Koolitants 2017” Viljandimaa eelvoor
eripreemia usutava esituse eest – Loretta Silm 6. kl, Berit Vaarman 4. kl, Lisete Vaarman 6. kl, Marinel Markus 4. kl, Emmali Marksoo 4. kl, Andra Palumaa 3. kl, Gerda Feldveber 6. kl
Juhendaja Laura Pakasaar 11. kl
Viljandimaa meistrivõistlused sisekergejõustikus 4. veebruaril 2017
Meeri-Helena Kalamees 9. kl – naiste arvestuses kaugushüppes II koht, kõrgushüppes II koht, kolmikhüppes III koht
Viljandimaa C-klassi sisekergejõustiku meistrivõistlused 24. jaanuaril 2017
Sandra Lilloja 6. kl – kaugushüpe III koht, 50 m 6. koht, 50 mtj 4. koht
Loretta Silm 6. kl – kaugushüpe 8. koht, 50 m III koht, 50 mtj 9. koht
Helina Kalamees 6. kl – kaugushüpe 14. koht, 50 m 12. koht
Viljandimaa koolidevaheline lauatenniseturniir 17. jaanuaril 2017
6. koha saavutas 8. klassi õpilaste võistkond koosseisus Randel Saar, Timo Lihu, Sandra Hämelainen
Osales ka teine võistkond koosseisus Kristo Maisla, Aldar Pähnapuu, Johanna Otsman
Viljandimaa noorte sisemeistrivõistlused 10. jaanuaril 2017 Viljandis
Meeri-Helena Kalamees 9. kl A-klassi kolmikhüppes I koht, A-klassi kõrgushüppes II koht
Viljandimaa lahtised ujumisvõistlused 9. detsembril 2016 Viljandis
Andra Palumaa 3. kl 25 m vabaujumises III koht ja 25 m seliliujumises 4. koht
Viljandimaa koolide 6. – 9. klasside poiste korvpalli karikavõistlustel 18. novembril 2016 Abjas
III koha saavutanud võistkonna koosseisus: Aivo Silla 9. kl, Andre Arak 9. kl, Devin Mirka 9. kl, Kevin Tamm 9. kl, Sander Paks 9. kl, Artur-Bodo Yarmolenko 9. kl, Tõnis Kald 7. kl
9. klassi õpilase Andre Arak´u saavutused:
Eesti karikavõistlused rannavõrkpallis U18 – III koht (23.07.2016 Viljandis)
Eesti meistrivõistlused rannavõrkpallis U18 – 7. koht (30.07.2016 Tartus)
Eesti noorte karikavõistlused võrkpallis U20 tsooniturniir – III koht(24. – 25.09. 2016 Kiilis)
Eesti noorte karikavõistlused võrkpallis U20 finaalturniir – 9. koht (7. – 9. 10. 2016 Rakveres)
Eesti noorte karikavõistlused võrkpallis U18 tsooniturniir – I koht(14. – 16.10.2016 Rakveres)
Eesti noorte karikavõistlused võrkpallis U18 finaalturniir – III koht(4. – 6.11.2016 Rakveres
Viljandimaa koolide murdmaajooksu karikavõistlused 29. septembril 2016 Karksi-Nuias gümnaasiumide arvestuses võistkondlik III koht
Sandra Lilloja | 6. kl | T 6. – 7. kl | 500 m | 7. koht |
Loretta Silm | 6. kl | 14. koht | ||
Gerda Feldveber | 6. kl | T 6. – 7. kl | 1500 m | 11. koht |
Elisa Kask | 6. kl | 18. koht | ||
Meeri-Helena Kalamees | 9. kl | T 8. – 9. kl | 500 m | 6. koht |
Kirti Pae | 9. kl | 12. koht | ||
Külly Jõgi | 9. kl | 17. koht | ||
Kadi Lõhmus | 9. kl | T 8. – 9. kl | 2000 m | 7. koht |
Stella Seidla | 9. kl | 20. koht | ||
Kristi Kõva | 11. kl | T 10. – 12. kl | 500 m | 7. koht |
Triin Taal | 12. kl | 9. koht | ||
Elina Kasvandik | 12. kl | 10. koht | ||
Triin Taal | 12. kl | T 10. – 12. kl | 2000 m | III koht |
Laura Pakasaar | 11. kl | 9. koht |
Egerth Tiido | 7. kl | P 6. – 7. kl | 1000 m | 20. koht |
Robin Liiber | 6. kl | 23. koht | ||
Kevin Daniel pPatov | 6. kl | 27. koht | ||
Maxim Razmõslov | 6. kl | P 6. – 7. kl | 2000 m | 8. koht |
Eero Lõhmus | 6. kl | 12. koht | ||
Karl Kobak | 8. kl | P 8. – 9. kl | 1000 m | 23. koht |
Andre Arak | 9. kl | 25. koht | ||
Reijo Sild | 8. kl | 28. koht | ||
Aivo Silla | 9. kl | P 8. – 9. kl | 3000 m | 6. koht |
Timo Lihu | 8. kl | 9. koht | ||
Genri Pähnapuu | 11. kl | P 10. – 12. kl | 1000 m | 4. koht |
Kevin Kohjus | 12. kl | 8. koht | ||
Taaniel Küla | 11. kl | 12. koht |
Viljandimaa noorte sprindivõistlused 13. septembril 2016
Gregor Kiriland 2. kl P 2007 – 2008 60 m I koht
Sandra Lilloja 6. kl T 2004 60 m I koht
Genri Pähnapuu 11. kl P 1999 100 m I koht
Timo Lihu 8. kl P 2001 100 m II koht
Nike Noortejooks/We Run Tallinn 9. septembril 2016
osalesid Maarja Evert 12. kl, Krisli Johanson 12. kl, Kadi Lõhmus 9. kl, Eero Lõhmus 6. kl, Kevin Daniel Platov 6. kl
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks 4. septembril 2016 Pärnus
osales Triin Taal 12. klass
Tartu Suvejooks 20. augustil 2016
Mari Maisla 12. kl NJ I koht Eestis
Eesti Ööjooks 10. km distants 13. augustil 2016 Rakveres
Mari Maisla 12. kl NJ I koht kooli rekord
Triin Taal 12. kl NJ 8. koht
Viimati muudeti:18.11.2022